İnstagram 500 Takipçi Bedava

İnstagram 500 Takipçi Bedava

Şu sıralar en popüler paylaşım aracı olan instagram’da 500 takipçi bedava nasıl kazanılır? 

İnstagram’da her takipçi bir potansiyel müşteridir eğer kişisel hesap içinse tanışabileceğiniz yeni arkadaştır. Her iki durumdada işinize yaran bir metriktir bu nedenle sürekli ücretsiz takipçi kazanabileceğiniz siteleri arıyorsunuz.

Artık tamamen güvenli altyapı üzerinden çalışan hesabınızda herhangi bir soruna yol açmayan her saat başında kredi veren supertakipci ile bedava takipçi kazanmak çok kolay. Sadece 2 adımda isteğinize ulşabilirsiniz. Kullanıcı girişi yapıp takipçi kazan sayfasına gidin ve şifresiz takipçi kasın!

Bedava Takipçi Kazanma Taktikleri

Aynı zamanda hesabınızın daha çok kişiye ulaşması için 4 püf noktayı aşağıya yazıyoruz.

1- Takipçilerinizi iyi analiz edin!

Sizi takip edenler genelde neleri beğenir veya sizin hedef kitleniz nedir bunları analiz edip bu doğrultuda ilgi çekici beğenilecek içerikler paylaşmak en önemli büyüme yoludur.

2- Büyük hesaplarla arkadaş olun!

Fenomen olan profiller ile samimi olun gönderilerine yorum yapın, beğenin ve iletişimde kalın. Bu sayede onlarda zamanla sizin paylaşımlarınızı beğenecek veya yorum yaparak sizin etkileşiminizin artmasını sağlayacaktır.

3- Sahte takipçiler kazanmayın!

Gerçek olmayan bot hesapların sizi takip etmesi boş metrik saysından başka hiçbir şey kazandırmayacaktır. Hem marka hem kişisel hesaplarda prestij kaybı sağlayacaktır. Bu nedenle organik takipçi kazanma taktiği olarak supertakipci.com organik takipçi hilesini tavsiye ediyoruz.

4- Biyografiniz kısa ama net olsun!

Bio olarak kendinizi samimi ve basit cümlerle tanıtıp bir nevi pazarlayın. Örneğin hedef kitleniz yarış tutkunları ise ralli ile ilgilendiğinizi yazabilirsiniz.

İnstagram Bedava 500 Takipçi


Admin

Marketing Social MediaSon Yazılar

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Takipçi Arttırma Programı

Artık popüler olmak için daha fazla beğeni ve takipçi arttırmak istiyorsunuz ve takipçi arttırma programı arıyorsanız birazdan size en iyi takipçi arttırma hilesini yazacağız. En İyi Takipçi Arttırma Program.. Devamını oku...

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Toplu Takipçi Silme

Birisi bizi Instagram'da takip ettiğinde onu çok seviyoruz. Ama her defasında birilerinin bizi takip etmesini istemediğimiz bir durum oluşabilir. Sürekli rahatsızlık veren hesaplar? Ya da belki sahte Instagram takipçileri aldın.. Devamını oku...

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Takipçi Nasıl Gizlenir?

Instagram takipçileri nasıl gizlenir? Takipçi sayısını nasıl gizlenir? Instagram profiliniz her zaman kaç tane takipçinizin olduğunu gösterir dolayısıyla gizlenemez ve Instagram hesabınızı görüntüleyen .. Devamını oku...