İnstagram Toplu Takipçi Silme

İnstagram Toplu Takipçi Silme

Birisi bizi Instagram'da takip ettiğinde onu çok seviyoruz. Ama her defasında birilerinin bizi takip etmesini istemediğimiz bir durum oluşabilir. Sürekli rahatsızlık veren hesaplar? Ya da belki sahte Instagram takipçileri aldınız ve bazılarını kaldırmak mı istiyorsunuz? İstediğiniz kişiyi takip edip takip etmekten vazgeçebilirsiniz.

İnstagram üzerindeki takipçileri nasıl silebilirsiniz ?

İnsanları takipçi listesinden gerçekten silemezsiniz ve oraya erişiminiz olmadığından hesabınız kendinizi takip etmenin bir yolu yoktur. Onları takipçiler listenizden kaldırmanın ve takipçi sayınızı azaltmanın tek yolu hesapları engellemektir. Takipçilerinizi engelleme adımları şunlardır:

Instagram'ın ana gezinme çubuğundaki en sağdaki simgeye dokunarak profil sayfanıza gidin.

Takip eden herkesin listesini görmek için “Takipçiler” e dokunun.

Silmek istediğiniz takipçiye dokunun

Hesabın profil ekranının sağ üstündeki ok simgesine dokunun.

“Kullanıcıyı Engelle” ye dokunun

Kullanıcıyı engellemek istediğinizi onaylamak için “Evet Eminim” e dokunun.

İşlemden vazgeçmek istiyorsanız vazgeç’e dokunun.

Bu işlemden sonra eğer profilinize göz atarsanız takipçi listenizde sildiğiniz kişi gitmiş olmalıdır . Bazen Instagram, bu listeyi telefonunuzda önbelleğe alır, bu yüzden birkaç gün boyunca görünmeye devam ederse endişelenmeyin.

Bir takipçiyi sildiğimde ne olur?

Sizin listeden sildiğiniz kişi engellendiğini bilmeyecek. Bir bildirim almayacak, fotoğraflarınızı veya videolarınızı haber akışlarında göremezler ve sizi aradıklarında bulamazlar.

Takipçi silmenin birkaç yan etkisi ana sayfanızda görünecek bir yayında sizden bahsedebilmeleridir. Beğenileri ve yorumları gönderilerinizden silinmez, ancak her zaman geri dönüp yorumlarını silebilirsiniz. Siz ve sildiğiniz kişi, ortak bir arkadaşınızı paylaşırsa, ortak arkadaşların yayınlarında beğenilerinizi ve yorumlarınızı görmeye devam edersiniz, ancak silinen takipçi kullanıcı adınıza dokunmaya çalışırsa, profilinizi görüntüleyemez.

Engellenen takipçi nasıl kaldırılır?

Kullanıcıyı takipçi listesine “geri almak” istiyorsanız yukarıdaki adımları tekrarlayarak yani profilindeki oku tıklatarak ve “Kullanıcıya Engeli Kaldır” a dokunarak işlemi tersine çevirebilirsiniz. Her şey normale dönecek ve takipçi sayınız 1 adet yükselecek.

İnstagram Takipçi Silme


Admin

Marketing Social MediaSon Yazılar

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Takipçi Arttırma Programı

Artık popüler olmak için daha fazla beğeni ve takipçi arttırmak istiyorsunuz ve takipçi arttırma programı arıyorsanız birazdan size en iyi takipçi arttırma hilesini yazacağız. En İyi Takipçi Arttırma Program.. Devamını oku...

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Toplu Takipçi Silme

Birisi bizi Instagram'da takip ettiğinde onu çok seviyoruz. Ama her defasında birilerinin bizi takip etmesini istemediğimiz bir durum oluşabilir. Sürekli rahatsızlık veren hesaplar? Ya da belki sahte Instagram takipçileri aldın.. Devamını oku...

trending_up INSTAGRAM

İnstagram Takipçi Nasıl Gizlenir?

Instagram takipçileri nasıl gizlenir? Takipçi sayısını nasıl gizlenir? Instagram profiliniz her zaman kaç tane takipçinizin olduğunu gösterir dolayısıyla gizlenemez ve Instagram hesabınızı görüntüleyen .. Devamını oku...